SMBJE58CA
MFR.Part #
SMBJE58CA
JLCPCB Part #
C3703093
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.4A 600W 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS