SMBJE48CA
MFR.Part #
SMBJE48CA
JLCPCB Part #
C3698441
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 53.3V 600W 7.8A 77.4V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS