SMBJE43AH
MFR.Part #
SMBJE43AH
JLCPCB Part #
C3706126
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
1uA 43V 47.8V 600W 69.4V 8.7A TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS