SMBJE40CA
MFR.Part #
SMBJE40CA
JLCPCB Part #
C3701313
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS