SMBJE400CAH
MFR.Part #
SMBJE400CAH
JLCPCB Part #
C3713919
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 447V 600W 648V 900mA Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS