SMBJE350CAH
MFR.Part #
SMBJE350CAH
JLCPCB Part #
C3703801
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.1A 1uA 350V 391V 567V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS