SMBJE350AH
MFR.Part #
SMBJE350AH
JLCPCB Part #
C3700661
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.1A 1uA 350V 391V 567V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS