SMBJE300AH
MFR.Part #
SMBJE300AH
JLCPCB Part #
C3704994
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
1.3A 1uA 300V 335V 486V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS