SMBJE250CA
MFR.Part #
SMBJE250CA
JLCPCB Part #
C3700976
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 1uA 250V 279V 405V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS