SMBJE250AH
MFR.Part #
SMBJE250AH
JLCPCB Part #
C3707766
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 1uA 250V 279V 405V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS