SMBJE200AH
MFR.Part #
SMBJE200AH
JLCPCB Part #
C3712560
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
1.9A 1uA 200V 224V 324V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS