SMBJE190CA
MFR.Part #
SMBJE190CA
JLCPCB Part #
C3699661
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 190V 1uA 211V 2A 307V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS