SMBJE18CA
MFR.Part #
SMBJE18CA
JLCPCB Part #
C3705835
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 20.6A 20V 29.2V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS