SMBJE150CA
MFR.Part #
SMBJE150CA
JLCPCB Part #
C3711150
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1uA 2.5A 243V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS