SMBJE14AH
MFR.Part #
SMBJE14AH
JLCPCB Part #
C3700782
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.9A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS