SMBJE13AH
MFR.Part #
SMBJE13AH
JLCPCB Part #
C3700943
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 27.9A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS