SMBJE120A
MFR.Part #
SMBJE120A
JLCPCB Part #
C3710378
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS