SMBJE110CA
MFR.Part #
SMBJE110CA
JLCPCB Part #
C3710047
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.4A 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS