SMBJE100AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMBJE100AH
JLCPCB Part #
C3713121
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 3.7A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS