SMAJE78A
MFR.Part #
SMAJE78A
JLCPCB Part #
C3704133
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A 400W 78V 86.7V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS