SMAJE64AH
MFR.Part #
SMAJE64AH
JLCPCB Part #
C3699387
Description
103V 1uA 3.9A 400W 64V 71.1V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS