SMAJE58AH
MFR.Part #
SMAJE58AH
JLCPCB Part #
C3701653
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.3A 400W 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS