SMAJE51AH
MFR.Part #
SMAJE51AH
JLCPCB Part #
C3707963
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.9A 400W 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS