SMAJE45CA
MFR.Part #
SMAJE45CA
JLCPCB Part #
C3705913
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS