SMAJE440CA
MFR.Part #
SMAJE440CA
JLCPCB Part #
C3702908
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 440V 492V 600mA 713V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS