SMAJE40AH
MFR.Part #
SMAJE40AH
JLCPCB Part #
C3713846
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 40V 44.4V 6.2A 64.5V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS