SMAJE400CA
MFR.Part #
SMAJE400CA
JLCPCB Part #
C3701354
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 400W 447V 600mA 648V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS