SMAJE36AH
MFR.Part #
SMAJE36AH
JLCPCB Part #
C3707268
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 400W 40V 58.1V 6.9A TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS