SMAJE350CA
MFR.Part #
SMAJE350CA
JLCPCB Part #
C3702267
Description
-55℃~+150℃ 1uA 350V 391V 400W 567V 700mA Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS