SMAJE350AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMAJE350AH
JLCPCB Part #
C3711612
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 350V 391V 400W 567V 700mA TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS