SMAJE250CAH
MFR.Part #
SMAJE250CAH
JLCPCB Part #
C3699233
Description
-55℃~+150℃ 1A 1uA 250V 279V 400W 405V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS