SMAJE24AH
MFR.Part #
SMAJE24AH
JLCPCB Part #
C3708351
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS