SMAJE22AH
MFR.Part #
SMAJE22AH
JLCPCB Part #
C3709297
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 24.4V 35.5V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS