SMAJE16AH
MFR.Part #
SMAJE16AH
JLCPCB Part #
C3703432
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 16V 17.8V 1uA 26V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS