SMAJE160AH
MFR.Part #
SMAJE160AH
JLCPCB Part #
C3700742
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 160V 178V 1uA 259V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS