SMAJE15CA
MFR.Part #
SMAJE15CA
JLCPCB Part #
C3709871
Description
15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS