SMAJE15AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMAJE15AH
JLCPCB Part #
C3700883
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS