SMAJE150CA
MFR.Part #
SMAJE150CA
JLCPCB Part #
C3710227
Description
1.7A 150V 167V 1uA 243V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS