SMAJE130CAH
MFR.Part #
SMAJE130CAH
JLCPCB Part #
C3702353
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 130V 144V 1uA 209V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS