SMAJE130AH
MFR.Part #
SMAJE130AH
JLCPCB Part #
C3700877
Description
1.9A 130V 144V 1uA 209V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS