SMAJE120AH
MFR.Part #
SMAJE120AH
JLCPCB Part #
C3700946
Description
120V 133V 193V 1uA 2.1A 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS