SMAJE11AH
MFR.Part #
SMAJE11AH
JLCPCB Part #
C3702222
Description
11V 12.2V 18.2V 1uA 22A 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS