SMAJE110CAH
MFR.Part #
SMAJE110CAH
JLCPCB Part #
C3711057
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 2.3A 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS