SMAJE110AH
MFR.Part #
SMAJE110AH
JLCPCB Part #
C3710738
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 2.3A 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS