SM8T40AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8T40AH
JLCPCB Part #
C3708650
Package
DO-218AB(SMCJ)
Description
-55℃~+175℃ 124A 40V 44.4V 5uA 64.5V 8kW TVS Unidirectional DO-218AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS