SM8T20AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8T20AH
JLCPCB Part #
C3709098
Package
DO-218AB(SMCJ)
Description
-55℃~+175℃ 20V 22.2V 247A 32.4V 5uA 8kW TVS Unidirectional DO-218AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS