SM8S43AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8S43AH
JLCPCB Part #
C3709576
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 43V 47.8V 5uA 6.6kW 69.4V 95.1A TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS