SM8S40AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8S40AH
JLCPCB Part #
C3710314
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 102A 40V 44.4V 5uA 6.6kW 64.5V TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS