SM8S17AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8S17AH
JLCPCB Part #
C3714274
Package
DO-218AB
Description
17V 18.9V 239A 27.6V 5uA 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS