SM8S13AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8S13AH
JLCPCB Part #
C3702681
Package
DO-218AB
Description
13V 14.4V 21.5V 307A 5uA 6.6kW Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS